FMX 650 szervizelés

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Trefy
    Participant

Sziasztok
    Van egy 2005-ös Honda FMX650-em.
    Lenne pár dolog amiben remélem tudtok segíteni.
    Kipufogó tömítést hol tudnék venni?”eddig csak német országban találtam, de 8-9 ezerét 2db-ot”
    Vezérmű lánc és szelepek cseréj km alapján kell cserélni? Most 21000 km van benne nem csörög nem zörög.
    Olajat milyet ajánlotok hozzá?
    99% ban csak aszfalton használom.
    A kipufogót átalakíttattam, a dobot kinyitottuk a kipufogó könyökből a perforált lemezt kiszedtük.
    Ezek után kell valamin állítani? szelephézag vagy a karbin valamit? “szelephézagot milyen értékekre kell beállítani?”
    A tuning kitt még dobozban van a blokk nem volt bontva.
    A tuning kitt eladó ha valakit érdekelne.
    A motor hidegen nehezen indul ha nem indítottam el 2-3 hétig.
    Ha megyek vele másnap simán indul.
    Motorozás közben, ha a gázt hirtelen visszaengedem néha befullad.

Segítségeteket előre is Köszönöm Szépen.

Üdv:
    Tréfy

Poc
    Participant

Sziasztok Van egy 2005-ös Honda FMX650-em. Lenne pár dolog amiben remélem tudtok segíteni. Kipufogó tömítést hol tudnék venni?”eddig csak német országban találtam, de 8-9 ezerét 2db-ot” Vezérmű lánc és szelepek cseréj km alapján kell cserélni? Most 21000 km van benne nem csörög nem zörög. Olajat milyet ajánlotok hozzá? 99% ban csak aszfalton használom. A kipufogót átalakíttattam, a dobot kinyitottuk a kipufogó könyökből a perforált lemezt kiszedtük. Ezek után kell valamin állítani? szelephézag vagy a karbin valamit? “szelephézagot milyen értékekre kell beállítani?” A tuning kitt még dobozban van a blokk nem volt bontva. A tuning kitt eladó ha valakit érdekelne. A motor hidegen nehezen indul ha nem indítottam el 2-3 hétig. Ha megyek vele másnap simán indul. Motorozás közben, ha a gázt hirtelen visszaengedem néha befullad. Segítségeteket előre is Köszönöm Szépen. Üdv: Tréfy

Mennyiért adod a kit-et?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.