Főtengely

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Poc
    Participant

Ha már tuning téma,ez is fontos része a dolognak.Ha meg felesleges,akkor kérem törölni,vagy áthelyezni!

Szóval napok óta bújom az adriver-t és a thumpertalk-ot a tuning témakörben.
    Több helyen olvasom a lökethossz módosítást.Van aki 2mm-rel növeli,de sok esetben olvastam hogy a lökethosszt feltolták egészen 90mm-re.
    Na ezt hogyan oldották meg?A 2mm növelést esetleg egy eltolt csappal?Viszont milyen hajtókart rakhattak bele,mert nyilván rövidebb kell a gyárinál.
    Úgy olvastam hogy ilyen modokkal egészen 800ccm-ig is feltolták a térfogatot.Persze plusz hűtés,meg olajhűtő..stb kellett még mellé,de szívesen kipróbálnám mi nyomatéka lehet egy ekkora jószágnak!
    Itthon meg tudja valaki oldani megbízhatóan ezt a löket növelést?

Poc
    Participant

Lassan összeáll hogy mit is akarok csinálni!
    De megint megakadtam!
    Az lenne a kérdésem hogy a hotcams tengelyem mellé,ami 258fokot nyit és 8.8mm-t emel,betehetem-e az xr600 hajtókart anélkül hogy összegubancolódjon a dugattyú a szelepekkel?Vagy maradjak a gyári mn9 hajtókarnál,mert nincs annyi hely közöttük?
    Illetve a wössner vagy wiseco dugattyúk léteznek-e zsebes változatban,hogy abba nyissanak a szelepek?

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Poc írta:

De megint megakadtam!
    Az lenne a kérdésem hogy a hotcams tengelyem mellé,ami 258fokot nyit és 8.8mm-t emel,betehetem-e az xr600 hajtókart anélkül hogy összegubancolódjon a dugattyú a szelepekkel?Vagy maradjak a gyári mn9 hajtókarnál,mert nincs annyi hely közöttük?
    Illetve a wössner vagy wiseco dugattyúk léteznek-e zsebes változatban,hogy abba nyissanak a szelepek?

Wössner XR600 101-es dugó? nem olyan problémás! viszont növeli a kompressziot. :coooool:

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Poc
    Participant

Kanyar írta:

Poc írta:

De megint megakadtam!

Wössner XR600 101-es dugó? nem olyan problémás! viszont növeli a kompressziot. :coooool:

Igen!Az lesz,azóta sikerült utánajárnom,de 102-es lesz a dugattyú!
    A nagy vízen túl rendszeresen használják ezt a kombinációt.Meg sikerült beszereznem egy tm40-6 karbit is.

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Poc írta:

Kanyar írta:

Poc írta:

De megint megakadtam!

Igen!Az lesz,azóta sikerült utánajárnom,de 102-es lesz a dugattyú!
    A nagy vízen túl rendszeresen használják ezt a kombinációt.Meg sikerült beszereznem egy tm40-6 karbit is.

Az jó kombó!

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.