Gyertya.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Töki88
    Participant

Üdv.Egy olyan kérdésem van lehet elég hülyén hangzik de ez tényleg így van és lehet primitív dolog de engem aggaszt.Valami oknál fogva nem tudom kiszedni a gyertyát a motorból.Hosszú fejű 16 os kulcsot egyszerűen nem tudom rátenni mármint rácsuszik a gyertyára de a hatlapfejre valamiért nem megy rá…A normál kulcs meg le sem fér a szelepdeklinél mert széles a feje.Lehet valamilyen más méretű kulcs kell?van valami speckó gyertya?vagy miért lehet ez.

szicsu
    szicsu
    Participant

Töki88 írta:

Üdv.Egy olyan kérdésem van lehet elég hülyén hangzik de ez tényleg így van és lehet primitív dolog de engem aggaszt.Valami oknál fogva nem tudom kiszedni a gyertyát a motorból.Hosszú fejű 16 os kulcsot egyszerűen nem tudom rátenni mármint rácsuszik a gyertyára de a hatlapfejre valamiért nem megy rá…A normál kulcs meg le sem fér a szelepdeklinél mert széles a feje.Lehet valamilyen más méretű kulcs kell?van valami speckó gyertya?vagy miért lehet ez.

Próbáld 18-assal… :salala:
    Biztosan sikerülni fog! :D

Töki88
    Participant

Köszi a választ.Bocs hogy ikyen kérdéseket teszek fel de még új nekem a masina
    és nem találkoztam még ilyen gyertyával amit 18 as kulcs fog.

szicsu
    szicsu
    Participant

Töki88 írta:

Köszi a választ.Bocs hogy ikyen kérdéseket teszek fel de még új nekem a masina
    és nem találkoztam még ilyen gyertyával amit 18 as kulcs fog.

Semmi gond! :)
    Azért is van ez a klub,hogy segítsünk a másikon! :pacsi:

Töki88
    Participant

Értem .Köszi mégegyszer !

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.