karbi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Sziasztok! Segítségre lenne szűkségem. Elkezdtem leszerelni a karbit. Akksi ki,légszűrő ki, tank le. A Kanyar azt mondta, hogy ha kiszedtem a légszűrő három csavarját hatra kell húzni óvatosan. a bilincseket meglazítottam a gázzal mi a teendő? Mit kell még kikötni! fölfelé fog kijönni? Vagy talán szívócsonkkal együtt kell leszerelni? Ez az első próbálkozásom, de talán nincs késő elkezdeni. A szelep fedél körül kissé olajos a pálya :nemtom: Ni a teendő tömítés csere, ha igen hol tudnám beszerezni és mennyibe kerül? A légszűrő házban van 1 kis olaj mire utal! Előre is köszi a segítséget :hellllllo:

"műkedvelő"

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

vass sandor írta:

Sziasztok! Segítségre lenne szűkségem. Elkezdtem leszerelni a karbit. Akksi ki,légszűrő ki, tank le. A Kanyar azt mondta, hogy ha kiszedtem a légszűrő három csavarját hatra kell húzni óvatosan. a bilincseket meglazítottam a gázzal mi a teendő? Mit kell még kikötni! fölfelé fog kijönni? Vagy talán szívócsonkkal együtt kell leszerelni? Ez az első próbálkozásom, de talán nincs késő elkezdeni. A szelep fedél körül kissé olajos a pálya :nemtom: Ni a teendő tömítés csere, ha igen hol tudnám beszerezni és mennyibe kerül? A légszűrő házban van 1 kis olaj mire utal! Előre is köszi a segítséget :hellllllo:

Három csavar ki, tanktartó konzol 4 anyával le, bilincsek lazít, bovdenek le, légszűrőház hátra amennyit lehet, karbi kifűz! Szelepfedélnél ereszthetnek a kis kupak O gyűrűi is! Ha nem az, a fedelet nehezebb levenni a karbi kivevésnél!!!!
    A légszűrőházban lévő olajat ki kell törölni, és a le eresztő csövet olajtalanítani. az az amin kupak van alul!

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Szia! azt szeretném még kérdezni, hogy merre jön ki a karbi és a hogy a szívócsonkot le kelle szedni. Azt hittem egyszerűbb a feladat. :hellllllo:

"műkedvelő"

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

vass sandor írta:

Szia! azt szeretném még kérdezni, hogy merre jön ki a karbi és a hogy a szívócsonkot le kelle szedni. Azt hittem egyszerűbb a feladat. :hellllllo:

Nem kell a szívócsonkot levenni. Hátra felfelé a vázcső végénél jön ki! Az első kiszedés nehéz, mert forgatni kell mint a bűvös kockát. :help:

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Köszi!

"műkedvelő"

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Szia Kanyar! Sikerült lekapnom a karbicseket :coooool: . Holnap valószínűleg megyek Pestre:drivvvver: , ha neked jó beszaladnék hozzád. :hellllllo:

"műkedvelő"

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

vass sandor írta:

Szia Kanyar! Sikerült lekapnom a karbicseket :coooool: . Holnap valószínűleg megyek Pestre:drivvvver: , ha neked jó beszaladnék hozzád. :hellllllo:

Gyere! :pacsi:

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

:hellllllo: Ha elrepedt a szívócsonk hogyan lehet javítani?

"műkedvelő"

nx650r
    Participant

Hello!
    Én jól le zsírtalítottam és vastagon bekentem fekete sikaflex-el a repedést és kivűlről az úgy nekem a mai napig jól bírja :salala:

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

köszi :)

"műkedvelő"

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

nx650r írta:

Hello!
    Én jól le zsírtalítottam és vastagon bekentem fekete sikaflex-el a repedést és kivűlről az úgy nekem a mai napig jól bírja :salala:

Ideiglenesen megoldás! De ha cserélve van az 30 év használat.

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

:hellllllo: Lekaptam a szívócsonkot kívülről látható a repedezés belül viszont nem :nemtom: Alapjárati problémám nem volt. A gumi tömítés folytonosságával van némi gond kb: 3mm szünet. küldöm a fotót.
    P1090883.JPG
    P1090882.JPG

"műkedvelő"

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Ez lemaradt.
    P1090884.JPG

"műkedvelő"

szicsu
    szicsu
    Participant

vass sandor írta:

Ez lemaradt.

Már nincs sok hátra neki…Így néz ki az enyémen is! :(

Vass Sándor
    Vass Sándor
    Participant

Mennyibe kerül az új? :(

"műkedvelő"

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)

You must be logged in to reply to this topic.