kérdés a motorról

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Bejegyzés
    atesz69
    atesz69
    Participant

Sziasztok!
    Nemrég vagyok Dominator tulajdonos.Nagyon tettszik a motor, nincs vele semmi gondom.Csak az lenne a kérdésem,hogy a kuplungkarnál lévő kapcsoló mire szolgál?Nem találtam erre vonatkozót az elektromos rajzon sem és gondoltam megkérdem itt tőletek.

vasabi
    vasabi
    Participant

atesz69 írta:

Sziasztok!
    Nemrég vagyok Dominator tulajdonos.Nagyon tettszik a motor, nincs vele semmi gondom.Csak az lenne a kérdésem,hogy a kuplungkarnál lévő kapcsoló mire szolgál?Nem találtam erre vonatkozót az elektromos rajzon sem és gondoltam megkérdem itt tőletek.

Az a mikrokapcsoló azért felelős…hogy ha a motorod sebességben van ne tudd elindítani a kuplung behúzása nélkül.Tehát elvileg nem kap áramot az önindító ha sebességben van a motor…és a kuplung nincs behúzva :pacsi:

"Csak szerényen" :-D

atesz69
    atesz69
    Participant

Köszi szépen!

atesz69
    atesz69
    Participant

Sziasztok!
    Azt kérdezném ,hogy miért nem tettek a honda mérnökei töltésjelzőt és olajnyomárlámpát a mocira?Lehet csak nekem hiányzik,bár amíg van töltés addig nem, vagy csak még én nem tudom az okát miért nincs?Hisz még az ETZ-n is van töltésjelző.mindenesetre,ha ezek karbantartás mentesek akkor nincs gond.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.