mefo

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Bejegyzés
    stancy
    stancy
    Moderator

ismeri valaki a Mefo márkát? elég jónak tünik..

Üdv, Stancy

szicsu
    szicsu
    Participant

stancy írta:

Made in???

stancy
    stancy
    Moderator

szicsu írta:

stancy írta:

germany.. mint a heidenau.. söt még a minta is nagyon hasonló.

Üdv, Stancy

szicsu
    szicsu
    Participant

igen azt néztem,hogy majdnem u.a.,De szerintem nagyon hasonlít a Mitasra is!

stancy
    stancy
    Moderator

szicsu írta:

Szerintem a mitas lopkodja a mintákat. pl a dunlop mintámat is csinálja, e08 néven. persze minőségben sehol nincs.

Üdv, Stancy

szicsu
    szicsu
    Participant

stancy írta:

szicsu írta:

Szerintem a mitas lopkodja a mintákat. pl a dunlop mintámat is csinálja, e08 néven. persze minőségben sehol nincs.

Nekem volt Mitas,és Kenda is.mind a kettő :fuuuuuck:

stancy
    stancy
    Moderator

szicsu írta:

stancy írta:

szicsu írta:

Nekem volt Mitas,és Kenda is.mind a kettő :fuuuuuck:

kenda az nagyon gáz? nem ismerem. pedig itt a forgalmazója az RMC..

Üdv, Stancy

szicsu
    szicsu
    Participant

Hát,ha szögletesen akarsz közlekedni nyáron is és kagylósan szereted az első gumit akkor jó választás! :) :) :)

stancy
    stancy
    Moderator

szicsu írta:

Hát,ha szögletesen akarsz közlekedni nyáron is és kagylósan szereted az első gumit akkor jó választás! :) :) :)

őőő nem akarok okoskodni de biztos hogy a gumi a tré? mert ha az eleje kagylósan kopik az gátló hiba. túl lágy a telodban az olaj, és bepattog fékezésnél. Én legalább is igy tudom. persze ettől még lehet tré a gumi minőség is.

Üdv, Stancy

stancy
    stancy
    Moderator

ez az ember itt nagyon dicséri a gumit..

http://www.angelfire.com/co/klr650/rearaxle4.html

Figura egy KLR650-en használta ~18.000km-t és nagyon elégedett volt vele:
    50/50 aszfalt és kemény talajon használta, Jó tapadás, vizes úton is, stabil mindenhol.

Üdv, Stancy

zsola72
    zsola72
    Participant

Azért jó lett volna egy kép a 18000 km után is . Szerintem amit igazán használsz és jól fog az kopik is .Nekem a Heidenau K60 4000 km oszt kész! lehet még közlekedni vele ,csak "használni"nem szabad . Vagy csak supermoto
    A Kenda mennyit bír ehhez képest ? a barátom most vett egyet próbaképp

stancy
    stancy
    Moderator

zsola72 írta:

Azért jó lett volna egy kép a 18000 km után is . Szerintem amit igazán használsz és jól fog az kopik is .Nekem a Heidenau K60 4000 km oszt kész! lehet még közlekedni vele ,csak "használni"nem szabad . Vagy csak supermoto

18000 az szerintem már korrekt egy guminál. a k60- 6000et tud. persze lehet 12 is, ha valaki himestojásnak nézi.

Üdv, Stancy

zsola72
    zsola72
    Participant

stancy írta:

zsola72 írta:

18000 az szerintem már korrekt egy guminál. a k60- 6000et tud. persze lehet 12 is, ha valaki himestojásnak nézi.

Ebben egyetértünk.Csak bírja-e a "lábtartó karcolást", egy ilyen valószínűleg keményebb
    gumitípus? Bocs ,tényleg nem okoskodni akarok, amúgy sem akar mindenki fülön fordulni.

vasabi
    vasabi
    Participant

Nekem volt Mitas gumám 13000-et bírt pedig nem simogattam a gázkart, de a tapadása
    sz.r volt esőben meg egyenesen életveszély :fuuuuuck: , volt conti escape is a gépemen az sem ért sokkal többet a Mitas-nál! A k-60 az nagyon bejött , szuper jól tapad esőben sem csúszik, sőt :!!!!!: most a napokban melóba menet le volt fagyva az út és finoman közlekedve az sem volt gond mondta is egy motoros haver hogy :idiooooot: vagyok nem tudom miért talán mert mostanában csak az én motorom árválkodik egyedül a parkolóban már talán vége lenne a szezonnak vagy mi van hmmmm Na szóval ár-érték-futásteljesítmény arányában eddig nálam a k-60 a nyerő !Ja és terepen is frankó.

"Csak szerényen" :-D

szicsu
    szicsu
    Participant

Mitas ,Kenda esőben ÉLETVESZÉLY! :!!!!!: Az első gumi kopását rosszul írtam!Nem kagylós lett,hanem farkasfogasra kopott!Ezzel szemben a Metzeller és a Heidenau NEM!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.