olajhűtő

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Bejegyzés
    atesz69
    atesz69
    Participant

Sziasztok!A minap “Nenormalac”olajmelegedéséről feltett kérdése kapcsán fogalmazódott meg bennem egy kérdés.
    Májusban motoros túrára megyek erdély nyugati szigethegységébe Veszprém közeléből.Terepre nem ,csak aszfalt úton megyünk. A motoron ketten+ csomagok leszünk.Szerintetek nem fog túlzottan melegedni az olaj ilyen terhelésnél,esetleg nem lenne-e indokolt az olajhűtő (ami persze nincs a motoron)?
    Előre is kösz.!

Teky
    Teky
    Participant

atesz69 írta:

Sziasztok!A minap "Nenormalac"olajmelegedéséről feltett kérdése kapcsán fogalmazódott meg bennem egy kérdés.
    Májusban motoros túrára megyek erdély nyugati szigethegységébe Veszprém közeléből.Terepre nem ,csak aszfalt úton megyünk. A motoron ketten+ csomagok leszünk.Szerintetek nem fog túlzottan melegedni az olaj ilyen terhelésnél,esetleg nem lenne-e indokolt az olajhűtő (ami persze nincs a motoron)?
    Előre is kösz.!

Szia!
    Szerintem az a 90-100 fok a motornál üzemi hőfok.Ha nagyon alatta vagy az több kárt okoz,mintha ezen a hőmérsékleten üzemel.
    Nem hiszem hogy emiatt lenne okod az aggodalomra.

atesz69
    atesz69
    Participant

Köszi!Ilyesmire gondoltam én is ,csak jobb ilyenkor mást is megkérdezni.

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

atesz69 írta:

Sziasztok!A minap "Nenormalac"olajmelegedéséről feltett kérdése kapcsán fogalmazódott meg bennem egy kérdés.
    Előre is kösz.!

Bírni fogja!

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.