olajszűrő

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Teky
    Teky
    Participant

Ezt az olajszűrőt kaptam a nagykerben.Katalógusból nézte ki az úriember.Vélemény róla?
    DSCF2427.JPG

Teky
    Teky
    Participant

itt egy másik kép.
    DSCF24221.jpg

stancy
    stancy
    Moderator

hát igy passz. Én hilflo-t szoktam venni abból kell a hf 112-es. és 900 ft.

vedd ki a dobozból és úgy fotózd le, de minden irányból.

Üdv, Stancy

Opti
    Opti
    Participant

Ha a dobozban az van ami passzol a DOMIDHOZ, akkor jó. A MANN filter egy minőségi termék, nem tudom az árát, de szerintem jóval drágább mint a HIFLO. :D Opti

stancy
    stancy
    Moderator

Opti írta:

Ha a dobozban az van ami passzol a DOMIDHOZ, akkor jó. A MANN filter egy minőségi termék, nem tudom az árát, de szerintem jóval drágább mint a HIFLO. :D Opti

ezt most úgy irtad mintha a hiflo. és a mann szüröje, nem ugyan abban a gyárban készülne, vietnámban… :sneaaaaak: ja a putoline is ott készül.

Üdv, Stancy

Teky
    Teky
    Participant

Már nem emlékszem mennyi volt,mert az olajjal együtt vettem,de találtam róla valamit.
    Két milliméterrel magasabb mint ami benne volt,a külső meg a belső átmérő egyezik.

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=6&prdsl=2522&ktlg_lang=17&ktlg_01_mrksl=16&ktlg_01_mdrsl=13&ktlg_01_modsl=11&ktlg_01_fzkat=&ktlg_01_fzart=4&ktlg_subpage=0&gobackToPage=1

Made in Chille

stancy
    stancy
    Moderator

Teky írta:

Már nem emlékszem mennyi volt,mert az olajjal együtt vettem,de találtam róla valamit.
    Két milliméterrel magasabb mint ami benne volt,a külső meg a belső átmérő egyezik.

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=6&prdsl=2522&ktlg_lang=17&ktlg_01_mrksl=16&ktlg_01_mdrsl=13&ktlg_01_modsl=11&ktlg_01_fzkat=&ktlg_01_fzart=4&ktlg_subpage=0&gobackToPage=1

Made in Chille

a 2mm még nem lesz gond remélhetőleg, mert ugye rugó nyomja. Igy nehezebb lesz össze nyomni a rugót.

Üdv, Stancy

Opti
    Opti
    Participant

Félre értesz nem bírálom a HIFLÓT, én is azt használom, csak jelezni szerettem volna, hogy nem egy sz..r. :) Opti

stancy
    stancy
    Moderator

Opti írta:

Félre értesz nem bírálom a HIFLÓT, én is azt használom, csak jelezni szerettem volna, hogy nem egy sz..r. :) Opti

szerintem nem is létezik :censored: . mind szabvány, különben nem kerülhetne forgalomba.

ilyen a hiflo HF 112:

Üdv, Stancy

Teky
    Teky
    Participant

Én is Hiflo-t akartam venni,de ahol az olajat vettem,ezt forgalmazzák.Majd legközelebb azt veszek,gondolom addig jó lesz ez is.

szicsu
    szicsu
    Participant

Szűrők közül szerintem ez a legdrágább!Ennél még a K&N is ócccóbb! :)

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Hiflo filtert használok 15éve.Egyszer sem volt gondom vele.

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.