öninditó..

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Bejegyzés
    stancy
    stancy
    Moderator

Mitől van az hogy hidegen, nem akar indítani rendesen, úgy csinál mintha le lenne merülve az akku. a bendix , vagy ami az ülés alatt van kerek fém relé kattog. szénkefe lesz? az összes csatlakozott átfujkáltam wd40-el nem kontakt hiba az tuti.

Üdv, Stancy

szicsu
    szicsu
    Participant

stancy írta:

Mitől van az hogy hidegen, nem akar indítani rendesen, úgy csinál mintha le lenne merülve az akku. a bendix , vagy ami az ülés alatt van kerek fém relé kattog. szénkefe lesz? az összes csatlakozott átfujkáltam wd40-el nem kontakt hiba az tuti.

Nekem u.ez volt nyáron!SZÉNKEFE!Vagyis asszem bronz.

stancy
    stancy
    Moderator

Igen valószínű bronzkefe baj lesz, megnéztük Kanyarral. Szombaton viszem hozzá, addig rúgdosom.. nekem van mivel. :P

Üdv, Stancy

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Lessz nekem is! :P

Járt utat a járatlanra cseréld le!

szicsu
    szicsu
    Participant

stancy írta:

Igen valószínű bronzkefe baj lesz, megnéztük Kanyarral. Szombaton viszem hozzá, addig rúgdosom.. nekem van mivel. :P

Én is tudom rugdosni,nekem is van lábam! :) Csak attól még nem fog elindulni! :D

stancy
    stancy
    Moderator

szicsu írta:

stancy írta:

Én is tudom rugdosni,nekem is van lábam! :) Csak attól még nem fog elindulni! :D

:tapsss:

Üdv, Stancy

titkosugynok
    Participant

Ilyen nekem is volt, sőt még az üres jelző zöld lámpája is megszűnt időnként világítani. Olyankor adtam a jobb lábamnál lévő idomnak egy taslit és sokszor ennyi elég is volt neki.
    De amúgy tényleg szénkefe! Kis csisz-csisz és pöccenni fog :D

Baki78
    Participant

ÜDV!

Tudna nekem valaki segíteni? Cserélni kellett a gyújtásrelét,most szereztem egy bontottat de nem igazán tudom vezetékeket hova kell kötni. Kicsit hosszú elmagyarázni…….
    A relé tetején van egy ,,B" meg egy ,,M" betű. A ,,B" -hez csatlakozik az a rövid vezeték, ami az akku pozitív pólusához megy? Illetve ezáltal a hosszabb vezeték megy az önindítóhoz?
    Meg a fórumtársak leírása alapján szénkefe gondok is lesznek…. Még nem tudom hogy is fogom megoldani. Egyszerű leszerelni az önindítót?Illetve ebben vannak a szénkefék amiket cserélni kellene? Nem vagyok otthon a témában…Könnyebb lenne az önindítót furikázni, mint futót szerezni a motornak. Ha nem marad más akkor mégis marad a futó….
    Köszönöm a választ!
    Üdv.

Baki78
    Participant

Itt lenne a gond…
    zxr7003.jpg

Szemi
    Szemi
    Participant

Baki78 írta:

ÜDV!

Tudna nekem valaki segíteni? Cserélni kellett a gyújtásrelét,most szereztem egy bontottat de nem igazán tudom vezetékeket hova kell kötni. Kicsit hosszú elmagyarázni…….
    A relé tetején van egy ,,B" meg egy ,,M" betű. A ,,B" -hez csatlakozik az a rövid vezeték, ami az akku pozitív pólusához megy? Illetve ezáltal a hosszabb vezeték megy az önindítóhoz?
    Meg a fórumtársak leírása alapján szénkefe gondok is lesznek…. Még nem tudom hogy is fogom megoldani. Egyszerű leszerelni az önindítót?Illetve ebben vannak a szénkefék amiket cserélni kellene? Nem vagyok otthon a témában…Könnyebb lenne az önindítót furikázni, mint futót szerezni a motornak. Ha nem marad más akkor mégis marad a futó….
    Köszönöm a választ!
    Üdv.

Hali!
    Ja a B"-re teszed a rövidebb kábelt az-az aksi + ja !!
    Az M" Az megy az önindító oldalára Betápnak !!
    Hát leszedni nem annyira nehéz ,csak le kell kapni hozzá a kipufogó könyököket,mert anélkül nem lehet eleget hátrahúzni az önindítót,hogy kicsússzon az oldaldekniből :!!!!!:
    Kikötött aksinál leveszed az önindító kábeleit meg a két 6-os csavart a hátúljánál és már ki is lehet húzni(tuloldalról pl: egy kalapács nyelével kocogtatva)a dekniből !!!!!
    Ha nem értesz hozzá inkább ne szedd szét magát az önindítót :!!!!!:

Széles utat !!!

Baki78
    Participant

Köszönöm a segítséged!!!!!!
    Jövő héten megjön az új akksi, meg egy kicsit talán már jobb idő is lesz, és akkor elgurulok vele egy szerelőhöz.
    Még egyszer köszönöm!!!!!!! :hurrrrrrra:

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.