Plexi

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Szemi
    Szemi
    Participant

Íme egy plexi ,ami jó pl: a 95-ös Beépített első kocka indexes fejidomos 650-es Domihoz!!
    Ez felszerelve 20-21cm-tert lóg fel a gyári fejidom tetejétől!!!
    Givi Plexi tip:185D
    givi.jpg

Széles utat !!!

Sakic
    Sakic
    Participant

Üdv mindenkinek !
    Segítséget szeretnék kérni plexi ügyben. 98as domira kellene nekem plexi de a givi 194D-t már nem gyártják (legalábbis az egyik üzletben ezt mondták). Van esetleg valami más márka vagy lehetőség?
    Eddig arra jutottam, hogy a régi (elrepedt, nem javítható) plexi alapján gyártatnék újat.
    (Egy kínai oldalon találtam egy elvileg rávaló plexit de a 240€ + posta árcetlin röhögtem egy ízeset és inkább bezártam az oldalt. )

Sakic

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Sakic írta:

Üdv mindenkinek !
    Segítséget szeretnék kérni plexi ügyben. 98as domira kellene nekem plexi de a givi 194D-t már nem gyártják (legalábbis az egyik üzletben ezt mondták). Van esetleg valami más márka vagy lehetőség?
    Eddig arra jutottam, hogy a régi (elrepedt, nem javítható) plexi alapján gyártatnék újat.
    (Egy kínai oldalon találtam egy elvileg rávaló plexit de a 240€ + posta árcetlin röhögtem egy ízeset és inkább bezártam az oldalt. )

Sakic

A régiét is fel lehet rakni, aminek a fényképét itt látod!

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Sakic
    Sakic
    Participant

Köszi az infót. Ebből szerencsére van raktáron, de azért megvárom a töröttet hátha elkap az ihlet és valami jobb lesz belőle :-)

Sakic
    Sakic
    Participant

Üdv !

Olvastam itt az első hozzászólásban , hogy kb 20 centivel nyúlik a műszerfal fölé a 185D plexi. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a 194D -nek mennyi a túlnyúlása?

Mi lehet az ideális 180 centis magassághoz?

Sakic

nagycs
    Participant

Sziasztok!
    Keresnék 99-es Domihoz túra plexit! Sajna a boltokban nem sok jóval kecsegtettek. Hátha valakinek van elfekvőben! Minden megoldás érdekel :yeeeeees: !

Levi
    Levi
    Participant

Sziasztok!

Egy ilyet találtam. Nem tudom mennyire aktuális, de nem vészes az ára. Hátha valakit érdekel.
    http://www.sklep.motoracer.pl/szyba-turystyczna-givi-honda-nx650-dominator-9602-p-2722.html?osCsid=5e9a00d07

Natalis
    Natalis
    Participant

Üdv!
    Az lenne a kérdésem hogy a fennt linkelt plexit hogyan fogatjátok fel. Az enyémen feszítőhüvelyes patentekkel volt feltéve, amiből 2db teljesen megadta magát és sehol sem találok azonos méretűt hogy pótoljam. Mit javasoltok, mivel fogassam fel a plexit hogy stabilan álljon?

szicsu
    szicsu
    Participant

Natalis írta:

Üdv!
    Az lenne a kérdésem hogy a fennt linkelt plexit hogyan fogatjátok fel. Az enyémen feszítőhüvelyes patentekkel volt feltéve, amiből 2db teljesen megadta magát és sehol sem találok azonos méretűt hogy pótoljam. Mit javasoltok, mivel fogassam fel a plexit hogy stabilan álljon?

Átmenő csavar alatta gumialátéttel…

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Natalis írta:

Üdv!

Én az asszonyéra úgy tettem fel, hogy az idom alatt a konzolt meghosszabbítottam, és arra csavaroztam fel. Sokkal stabilabb mint az idomon.

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.