Segítség….

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Solc
    Participant

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogyan tudom azt megoldani hogy az nx 500 kuplung behuzásakor is induljon ha sebességben van a motor. esetleg a tiltásokat azt hogyan tudom kikötni hogy egyáltalán ne legyen??
    Köszi….

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Solc írta:

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogyan tudom azt megoldani hogy az nx 500 kuplung behuzásakor is induljon ha sebességben van a motor. esetleg a tiltásokat azt hogyan tudom kikötni hogy egyáltalán ne legyen??
    Köszi….

Ha van kuplung kapcsolód akkor ezt tudnia kell, ha jó a kapcsoló! Azt nézted?

Járt utat a járatlanra cseréld le!

kovacs_92
    kovacs_92
    Participant

Sziasztok hatalmas problémám van! Ma voltam motorozni és beállt a váltóm! 3-ban van és se fel, se le. A kuplung normálisan kiemel, és semmi zörgő csörgő hangot nem hallat, a hiba előtt sem halottam semmit! Ki mire gondol? Mi történhetett? :baszki:

Kanyar
    Kanyar
    Moderator

Sziasztok hatalmas problémám van! Ma voltam motorozni és beállt a váltóm! 3-ban van és se fel, se le. A kuplung normálisan kiemel, és semmi zörgő csörgő hangot nem hallat, a hiba előtt sem halottam semmit! Ki mire gondol? Mi történhetett? :baszki:

Esetleg: ha mozog fel-le a váltókar, akkor a váltódobforgató köröm: rugója eltört vagy megakadt.

Ha lóg a kar akkor ollórugó tört. Ha billeg a kar el akad a deklibe vagy elforog a tengelyen.

Járt utat a járatlanra cseréld le!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.