Szívatós szívató

Kezdőlap > Fórumok > Műszaki Fórum > Hibák Fóruma > Szívatós szívató

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Bejegyzés
    legslie
    Participant

Sziasztok!

FMX 650-em hidegben nem akar indulni szívatóval. Dominátornál esetleg volt nektek hasonló probléma? Melegben (20 fok felett) pöccre indul. Hidegebb időben viszont csakis szívató nélkül gázkaros “befecskendezéssel” akar életre kelni.
    Karburátort kellene kipucolni vagy lehet valamit elállított rajta az előző tulaj és túl sűrű a keverék?

Köszi előre is az ötleteket!

szicsu
    szicsu
    Participant

legslie írta:

Sziasztok!

FMX 650-em hidegben nem akar indulni szívatóval. Dominátornál esetleg volt nektek hasonló probléma? Melegben (20 fok felett) pöccre indul. Hidegebb időben viszont csakis szívató nélkül gázkaros "befecskendezéssel" akar életre kelni.
    Karburátort kellene kipucolni vagy lehet valamit elállított rajta az előző tulaj és túl sűrű a keverék?

Köszi előre is az ötleteket!

Spricces karbi van rajta???Esetleg TM40-es Mikuni?

legslie
    Participant

szicsu írta:

Spricces karbi van rajta???Esetleg TM40-es Mikuni?

Hello,

eredeti gyári karbi van rajta. Ennyit láttam rajta: KEI HN
    Itt a bontott ábrája:
    http://www.hondaoriginalparts.com/hpl/images_large/17MFC5S1/imge/E__1900.jpg

Lehet Keihin?

legslie
    Participant

Na egy I betűt nem olvastam le. Tehát biztos, hogy Keihin :)
    Pontosabban pedig VE 95 típus

szicsu
    szicsu
    Participant

legslie írta:

Na egy I betűt nem olvastam le. Tehát biztos, hogy Keihin :)
    Pontosabban pedig VE 95 típus

Ez a gyári!Tehát nem lehet befecskendezés… :gonosz:

Poc
    Participant

Jaja!
    Az tuti nem spricces.Bár én is találkoztam ezzel,hogy ha megrángatom a gázt indul mintha spricces lenne,de nem az.Viszont ezt még megpróbálhatod,az enyém így hajlandó indulni:
    szivató nélkül elkezdek indítózni,majd egy-két fordulat után ráadom a szivatót,pöffen egyet,ekkor szivató teljesen vissza,ekkor elkezd pöfögni,és ilyenkor vissza melegítő fokozatra a szivatót.

Na ezt magyarázza meg nekem valaki,hogy mi a francért van így.A dekó nincs benne,de nem hiszem hogy amiatt,viszont azt hiszem mindig így indult mióta nálam van.
    Melegen meg szivató nélkül beindul,1-2 mp-ig megy,és leáll.Újra indítom,és teljesen normálisan jár,nem áll le.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.