Teljes felújitás

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Bejegyzés
    Henry88
    Henry88
    Participant

Üdv Tisztelt Dominátoros kollégák!

Egy éve vásároltam kb. egy 89-es dominátort, de csak a napokban derült ki hogy teljes csőd az egész, eddig nemnagyon volt időm vele foglalkozni. Szomorú tény hogy a motoros motorossal szemben mekkora geci tud lenni egy adás-vétel során némi anyagi haszon reményében, bár igaz hogy elég sok ember van szar helyzetben, de pl. akitől én vásároltam annak nem kenyérre kellet legalább is nem úgy látszott átlag normál család.

A katasztrófa a következő: Henger-dugó szarrákopva, dugó szoknyája majdnem ehhez hasonló download/file.php?id=14&mode=view

hajtókar lötyög elég szépen, öninditó elég szalajtós, olajpumpa is úgy néz ki hogy utolsókat rúgta, vezérmű tengely is szarrá kopva…
    Úgy néz ki zátonyrafutottam egy eladásra összetaknyolt szar blokkal. :aaahhhhhh:

Ha valakinek van esetleg hempergőben főtengely jó állapotú hajtókarral, olajpumpa, öninditó alkatrész akkor arra vevő vagyok, bármilyen tanácsot szivesen fogadok. 06-30-454-3741
    0-24be elérhető vagyok. Előre is köszönök minden segitő szándékot :help:

Henry88
    Henry88
    Participant

Köszönöm mindenkinek aki szánt rám egy sms-t vagy dobott egy üzit, lassan összeáll a téma.
    Mindenkinek sok-sok probléma mentes km-ert kívánok a szezonra, mégegyszer ezer köszönet ennek a remek közösségnek a segítségekért!
    :oooooff:

szicsu
    szicsu
    Participant

Henry88 írta:

Köszönöm mindenkinek aki szánt rám egy sms-t vagy dobott egy üzit, lassan összeáll a téma.
    Mindenkinek sok-sok probléma mentes km-ert kívánok a szezonra, mégegyszer ezer köszönet ennek a remek közösségnek a segítségekért!
    :oooooff:

Dobd össze a blokkot és: :bruuum:

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.